Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


United Islands of Prague 2017 - Klubová noc

Klubová noc tradičně předznamenává festival United Islands of Prague a je určena pro mladé začínající muzikanty. Smyslem projektu je dát šanci novým hudebním projektům, otevřít dveře české hudební scény a obohatit ji o talentované muzikanty.

 

Klubová noc, která tradičně předchází open-air festivalu United Islands of Prague, je určena pro mladé začínající muzikanty, kteří byli vybráni naší dramaturgií na základě soutěže, která probíhala celoročně. Vybraní si zahrají si v jednom ze zvučných pražských klubů, což dopomůže k rychlejšímu startu jejich kariéry. A navíc ti nejúspěšnější mohou v příštím roce vystoupit přímo na open-airu před několika tisíci diváky. 

Smyslem celé Klubové noci je urychlit kariérní postup nadějným hudebníkům, kteří by si museli vyšlapávat dlouhou cestu z „garáží“. Dostanou šanci vystoupit před početným publikem s profesionálním vybavením a je už jen na nich, jak se jí chopí.

Touto cestou mají diváci příležitost objevit zajímavé hudební projekty, o kterých by jinak neměli šanci jen tak dozvědět, pokud tedy nejsou opravdu zapálenými hudebními fanoušky.

A v neposlední řadě je cílem Klubové noci dopomoci ke kulturnímu oživení jednotlivých městských částí a netradičních prostor.

Klubovou noc je pořádána bez nároku na vstupné a proběhne v Klubu 007 Strahov, Café Záhorský, Jamm Clubu, Potrvá a Café Šesťák.

náhled souboru


--- konec tisknuté stránky prague6.cz/akce/united-islands-of-prague-2017-klubova-noc-2017-06-22 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz